Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
albin napisał:
Nareszcie skończyły się wyjazdy dla elity byłego Burmistrza .I właśnie tak topniały nasze podatki w tych pięknych Alpach !
Oj nie wiem czy się skończyły - po złym pnie jeszcze lepszy nastanie jak mówi przysłowie... A ten który nastał kadencję zaczął od obsadzania "swoimi" stołków w mieście - i to nie byle jakich stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Oj nie wiem czy się skończyły - po złym pnie jeszcze lepszy nastanie jak mówi przysłowie... A ten który nastał kadencję zaczął od obsadzania "swoimi" stołków w mieście - i to nie byle jakich stołków.
Sorki za literówkę - oczywiście po złym panie jeszcze lepszy nastanie (tak k'woli sprostowania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chyba Piotruś będzie musiał działkę państwu S odpalić, aby nie zeznali, jaka była prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Sorki za literówkę - oczywiście po złym panie jeszcze lepszy nastanie (tak k'woli sprostowania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wszystkim wiadomo ,że państwo S. właśnie przebywają w Alpach. Pan Cz. również!!!!1 Co wy na to? Może chcą pokazać ,że mają wszystko daleko gdzieś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że tacy ludzie uczą młodzież wejścia w dorosłe życie? Czy pan starosta może mieć dalej zaufanie do podlełgej mu dyrektorki? Czy taka osoba powinna być przewodniczącą komisji edukacji w radzie miasta? Ja wiem o obowiązywaniu zasady domniemania niewinności, ale myślę że w demokratycznym kraju pewne dzialania powinny eliminować z góry osoby piastujące tak ważne w społeczeństwie funkcje jak te związne z wychowaniem młodego pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozil napisał:
ale myślę że w demokratycznym kraju pewne dzialania powinny eliminować z góry osoby piastujące tak ważne w społeczeństwie funkcje jak te związne z wychowaniem młodego pokolenia.
ale przykład idzie z góry, z samego kuratorium (patrz sprawa Pana Babisza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech za ten wyjazd rozliczą wszystkich dyrektorów, którzy pojechali nie za swoje pieniądze.Jakby normalny człowiek ukradł złotówkę, to by siedział w więzieniu. Za czasów p. Czubińskiego obrośli w piórka i im się wydawało,że będą robili co im się zechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzena S. na pewno nie była dyrektorem od Czubińskiego - była u starosty w 2008 roku, chyba coś nie tak nie była mu podległa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Marzena S. na pewno nie była dyrektorem od Czubińskiego - była u starosty w 2008 roku, chyba coś nie tak nie była mu podległa
A starosta w czyich portkach chodził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety źle się dzieje w państwie polskim,w którym "prawa człowieka" przysługują przestępcom,a człowiek uczciwy żyje w biedzie i poniżeniu.Przedstawiony przypadek to zaledwie maleńki ułamek zjawisk negatywnych,ale jak może być inaczej,gdy w świetle kamer telewizyjnych wmawia się nam,że nie było afery hazardowej,gdy łapówkarze dali się sprowokować CBA, partyjni koledzy zadbali,by okrzyknięto ich "ofiarami" tej instytucji,gdy sprzeniewierza się dorobek pokoleń Polaków to wmawia się nam,że nie jest on nic wart,gdy za podstawę polskiej gospodarki na progu przemian ustrojowych głoszono hasło,że pierwszy milion trzeba ukraść, itd,itp. Konieczna jest gruntowna zmiana prawa,po której Polak i człowiek uczciwy nie będzie spychany na margines życia,a przestępca nie będzie czuł się bezkarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odeszło słońce Kraśnika to i prokurator nabrał odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska, czy obecny wicebirmistrz tez był na wyjeździe? Jeśli tak, to niezłego świętego teraz gra - subwencje, teraz narty - oj p. włodarczyk nie popisał się doborem swych zastępców, ale i tak oni topionki - bo Jach i Stawiarski wszystkim zarządzają a oni posłusznie polecenia wypełniają - szkoda Was kraśniczanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda, to p. Dubiel powinien zrezygnować z funkcji, by nie być sędzią we własnej sprawie! Chyba że nie ma honoru, a p. Włodarczyk takich ludzi ceni - a to świadczy o nim i o tym, że niczym nie rózni się od swego porzednika - geniusza PR :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd !!!!!!!!! A gzie był kurator który nadzoruje pracę szkół, czy to może ich kolega????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja! Co robił kurator w tej szkole i w innych? Czy kurator o tym wiedział? Czy wie co się dzieje w każdej szkole? Fakt faktem, nikt tu nie jest czysty jak łza, ale p. Dubiel idzie w zaparte i udaje Prawego i Sprawiedliwego :-) a sam nabroił, a teraz Burmistrz Włodarczyk go trzyam i nim kaja nauczycieli, dyrektorów, praconików - szkoda Kraśnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanicie głupoty, Dubiel zawsze był pod kreska u Czubka, i na takie wyjazdy nie jeździł.Wystarczy zobaczyc jak nagle znalazły sie pieniądze na szkołe n3 jak dyr.został Łach.Dlaczego?Dlatego ze dobrze lizał Czubkowi tylną czesc ciała i współudział miał w przekretach, tak samo umoczony.A Siejewicze no cóż, bida była w domu jak byli dziećmi to teraz czerpali pełnymi garściami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak sami S. czerpali ,ale już na biedniejszych się wypieli.Wiem dokładnie, bo miałem okazje być u szanownego S. w prywatnej sprawie .To moge powiedzieć że z biedniejszych to On tylko szydzi i się śmieje,jak to się mówi jak dziad odżyje .Oj wstyd panie S. wstyd i chańba oby jak najszybciej na taczke i wont!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę nie zaciemniać sprawy pobytu pana Dubiela na nartach skoro zwolnił pieniądze publiczne za wyjazd prywatny jak się okazało to powinien za to odpowiedzieć tak jak małżeństwo S i nie powinien już być wice burmistrzem ale chroni go przyjażń z posłem PIS Stawiarskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwna temu, aby tacy ludzie jak S. pozostali na swoich stanowiskach. Wiem, że zasada domniemania niewinności obowiązuje w polskim prawie, ale zarzuty prokuratury wystarczają, żeby przynajmniej zawiesić ich w obowiązkach. Jeśli sąd wyda wyrok skazujący to nie widzę dla nich miejsca na stanowiskach publicznych, a tym bardziej związanych z pracą z dziećmi i młodzieżą. W przypadku pana S. nie jest to pierwsze podejrzenie związane z finansami szkolnymi. Idealne porównanie z tym "odżywającym dziadem" podał internauta przede mną-tylko pytam: dlaczego nie za swoje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...